Nuk ka bërë akoma 1-vjeçe, vajza e Kylie Jenner e rrethuar me dhjetëra dollarë

Stormi Webster është vetëm 11-muajshe por është një nga fëmijët më të famshëm në gjithë botën. Kylie Jenner u bë nënë për herë të parë në moshën 20-vjeçare  duke sjellë në jetë Stormin.

Duke qenë se Stormi e ka mamin shumë të pasur, nuk mund të mendojmë se i mungon gjë. Mami i saj i ka dhënë një çantë LV dhe Stormi duket që po gëzon shumë.

Karrigia është dhuratë nga Travis Scott dhe është realizuar me arushë pellushi nga vëllezërit Humberto dhe Fernardo Campana. Dy prej krijimeve të tyre realizuar me arushë pellushi shiten për çmime mes 15 mijë dhe 25 mijë dollarë.

 

View this post on Instagram

 

daddy dropped off a new chair for stormi😫😍🖤 and omg this girl threw the bag over her shoulder i can’t.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on