Pak muaj pasi iu mbyll emisioni satirik, Agim Bajko emërohet drejtor nga Edi Rama

Agim Bajko është emëruar drejtor i Qendrës Kombëtare tё Kulturës pёr Fёmijё dhe Teatrit tё Kukullave.

Vendimi është firmosur nga kryeministri Edi Rama në mbledhjen e djeshme të Këshillit të Ministrave.

Kujtojmë se ky post mbeti bosh pas largimit të ish drejtorit Erion Isai, i cili kandidoi në zgjedhjet e 30 qershorit dhe sot drejton bashkinë e Ersekës.

Mbyllet pas 13 vitesh emisioni satirik i Agim Bajkos