POLITIKOFF

2 fotot romantike të 10-vjetorit të Kate dhe William

2 fotot romantike të 10-vjetorit të Kate dhe William

Ka kaluar një dekadë qëkur Princi William dhe Kate Middleton përjetojnë lumturisht martesën e tyre.

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit po festojnë përvjetorin e dhjetë të martesës sot, më 29 prill. Për nder të ditës së madhe, çifti shpërndau dy fotografi të reja, të bëra këtë javë në Pallatin Kensington.

Në vitin 2011, dasma mbretërore pushtoi audiencën globalisht, ndërsa Dukesha e Kembrixhit ecte nëpër korridorin e Abbey Westminster.

Të fundit