Flash News

POLITIKOFF

A është Nevina Shtylla ajo që do të zëvendësojë Eneda Tarifën në "Portokalli"?

A është Nevina Shtylla ajo që do të

Nevina Shtylla mund të jetë prezantuesja e re e spektaklit të humorit “Portokalli” në Top Channel.

Pas largimit të Eneda Tarifës - një lajm i konfirmuar nga vetë këngëtarja, burime për revista Who kanë mësuar se Nevina Shtylla prej disa ditësh ka qenë në mbledhjet e stafit të programit për sezonin e ri që pritet të nisë për pak javë.

Ky lajm pritet që të konfirmohet në ditët në vazhdim dhe të zbulohen detaje të tjera për ndryshimet e spektaklit të humorit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NEVINA SHTYLLA ???? (@nevinashtylla)

Ditari politik

Të fundit