Flash News

POLITIKOFF

Anwar Hadid 'dhëndër perfekt' i nuses shqiptare, shpreh krenari për Vjosa Osmanin

Anwar Hadid 'dhëndër perfekt' i nuses shqiptare, shpreh

Partnerët e Dua Lipës kanë marrë gjithmonë vëmendje edhe në Kosovë e Shqipëri dhe Anwar Hadid është mbështetësi kryesor i të dashurës së tij.

Zgjedhja e Vjosa Osmanit si presidente e Kosovës, ka lumturuar jo pak shqiptarët e Kosovës dhe ndër ta edhe vipat ndërkombëtar si Dua Lipa, Rita Ora, Gashi e shumë të tjerë.

Në llogarinë e tij në Instagram, ai ka ndarë një postim të Osmanit në detyrën e re, ku shkruhet: “Kosova ka zgjedhur avokaten 38-vjeçare si Presidenten e re”, dhe ky gjest i tij ka gëzuar jo pak shqiptarët, duke e konsideruar atë si dhëndrin perfekt të Kosovës.

Anwar Hadid 'dhëndër perfekt' i nuses shqiptare, shpreh

Të fundit