Flash News

POLITIKOFF

Aurela 'shuan' kureshtjen e Ori Nebijajt: Po kush të lë aman, 'bëmë baba të të ngjaj'

Aurela 'shuan' kureshtjen e Ori Nebijajt: Po kush të lë

Aurela Basha, bashkëshortja e Lulzim Bashës, postoi sot një fotot me të bijën në një librari, ku tregoi se  një nga librat ishte dhuratë për babin.

Në foton e postuar në Instagram, ka komentuar dhe moderatorja Ori Nebijaj, e cila i kërkon Auresës të postojë momentin kur i jep librin ose të paktën të tregojë titullin e librit që zgjodhi Dafina për babin.

Aurela "shuan" kështu kureshtjen e Orit duke e treguar titullin por po ashtu jep dhe një detaj tjetër që lë të kuptojë se Dafina me Lulzimin nuk e kanë shumë me qejf të postohen momente të tilla në Instagram.

"Ose postoje me vone kur t'ia jape ose na e trego titullin qe zgjodhi Dafina per babin," - i shkruan Ori. 

Teksa Aurela i tregon se titulli i librit është "Rrëfenja e dy qyteteve" nga Çarls Dikens:

"Po kush te le aman ???? jane te dy njesoj “beme baba te te ngjaj”. Kishte botime shume te mira te klasikeve dhe Dafina zgjodhi Rrëfenja e dy qyteteve nga Çarls Dikens ????????"

 

Aurela 'shuan' kureshtjen e Ori Nebijajt: Po kush të lë

Ditari politik

Të fundit