POLITIKOFF

Bebe Rexha publikon këngën e saj të re, bashkëpunim me Lil Uzi-n

Bebe Rexha publikon këngën e saj të re, bashkëpunim me Lil

Prej disa ditësh, Bebe Rexha ka paralajmëruar fansat se me 7 maj do të publikojë albumin e saj të ri me titull “Better Mistakes”. Këngëtarja publikoi një kopertinë të albumit, në të cilën ajo shihej e veshur me një trupore të plotë bardhë e zi.

Bebe Rexha kishte 3 vite që nuk kishte sjellë asnjë album dhe kishte kohë që po përgatitej për këtë moment.

Bebe kishte paralajmëruar fansat dhe për duetin me reperin amerikan, Lil Uzi Vert. 

Kënga është publikuar në versionin audio dhe mund ta dëgjoni në linkun e mëposhtëm:

Të fundit