Flash News

POLITIKOFF

Beniada Nishani largohet nga Shqipëria?

Beniada Nishani largohet nga Shqipëria?

Ish-banorja e “Big Brother Vip Albania 1”, Beniada Nishani ka habitur me një postim të fundit në “instastory”.

Ajo ka postuar foto teksa po niset për udhëtim dhe nga avioni shkruan “ciao ciao Tirana”. Ajo nuk ka treguar nëse në këtë udhëtim është vetëm apo e shoqëruar.

Beniada Nishani largohet nga Shqipëria?

Nuk dihet nëse ajo po largohet përkohësisht apo tashmë ka vendosur ta lërë Shqipërinë në ndjekje të karrierës diku tjetër.

Të fundit