Flash News

POLITIKOFF

Bora dhe Donald prezantojnë kolonën zanore të filmit

Bora dhe Donald prezantojnë kolonën zanore të filmit

Bora Zemani dhe Donald Veshaj së shpejti do të publikojnë filmin e tyre të parë “5 Herë Jo”. Ata kanë ndarë me ndjekësit një pjesëz të kolonës zanore të filmit, kënduar nga Alban Skënderaj.

Filmi i titulluar “5 Herë Jo”, do të jetë një komedi romantike, që shumë shpejt do të vijë edhe për ndjekësit në kinema.

Të dy ata janë shumë të zënë edhe me projektet televizive që janë angazhuar, Bora me “DWTS” dhe Donaldi tek programi i tij “Më Lër të Flas”.

Një periudhë kohe u aludua se dyshja do të bëjnë edhe dasmë gjatë verës që do të vijë, por akoma nuk është dhënë një përgjigje përfundimtare nga ata të dy.

Të fundit