Flash News

POLITIKOFF

Debatojnë ashpër dy banorët e BBVK, Santiana-Bucit: Dole besëprerë

Debatojnë ashpër dy banorët e BBVK, Santiana-Bucit: Dole

Në prime-n e së premtes në Big Brother Vip, u transmetua një klip, ku Santiana dhe Buci, shfaqeshin shumë pranë me përqafime dhe prekje, duke lënë të kuptohet se mes tyre ka diçka më shumë.

Pas diskutimeve të kësaj situate, në shtëpi mbërriti Verona, e fejuara e Bucit, e cila i kërkoi këtij të fundit të ndryshonte lojën dhe të qëndronte larg Santianës.

Sapo përfundoi takimin, Buci nuk u ul pranë Santianës siç ulet gjithmonë, por kaloi në anën tjetër të divanit, pranë dyshes Adri dhe Iliriana, duke zbatuar kështu këshillën e të fejuarës.

Ky gjest e ka mërzitur tej mase Santianën, e cila në një diskutim me tone të ashpra me Bucin, i ka kërkuar të sqaronte se ishin vetëm miq, asgjë më shumë.

Pjesë nga diskutimi:

Santiana: Ti duhet t’i tregoje Veronës qe mua më ke shoqe.

Buci: Ajo më ka thënë që s’mund të ulem më aty. Më tha të ndërroj lojën.

Santiana: Ti mua më ke tradhtuar, unë ty nuk ta kisha bërë kurrë. Burri im po të kishte ardhur, do i kisha thënë që unë Bucin e kam shok. Ti dole bespremë dhe më nxorre mua shumë keq para të gjithëve.

Buci: Unë ty të kam respektuar si shoqe.

Santiana: Jo, ti mua nuk më ke respektuar fare dhe as gruan tënde.

Buci: Unë e kam bërë për lojë këtë.

Santiana: Atëherë duhet ta shpjegosh sepse dhe unë për lojë e kam bërë po e kam shpjeguar. Ti nuk ke shpirt.

Të fundit