Flash News

POLITIKOFF

E ëma u la jashtë listave, vajza e ish-deputetes: Do t’i futem politikës

E ëma u la jashtë listave, vajza e ish-deputetes: Do t’i futem

Ada Deda, vajza e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda ka paralajmëruar se do i futet politikës. Ajo ka thënë se në shtëpinë e saj diskutohet shpesh për politikë dhe e ka pasion, njësoj siç ka modelingun.

“Kush tha qe nuk do i futem?! Do i futem, e kam thënë.  Duke qenë se në familjen timë diskutohet shpesh për politikë dhe PD, më është mësuar veshi. Pasion, ashtu si modelingu”- u shpreh Ada Deda në RTV Ora.

Kujtojmë se Albina Deda, e ëma e Adës, nuk garon në zgjedhjet e 25 prillit për një mandat deputeti.

Të fundit