Flash News

POLITIKOFF

E njëjta pamje, e njëjta performancë; Jennifer Lopez akuzohet se ka kopjuar Beyonce-n

E njëjta pamje, e njëjta performancë; Jennifer Lopez akuzohet se

Nga veshja tek flokët dhe tek kërcimi i karriges e dritat, performanca e Jennifer Lopez të dielën në "American Music Aëards" duket shumë familjare për disa.

Këngëtarja performoi mbrëmë një duet shumë sensual me Malumën dhe rrjetet sociale filluan menjëherë duke gjetur ngjashmëritë e kësaj performance me atë të 2014-ës në "Grammys" të Beyonce-s dhe bashkëshortit të saj, Jay Z.

JLo kishye veshur një body të zi me flokët e shkurtra dhe si të lagura - njësoj si Beyonce në Grammys kur këndoi "Drunk in love".

Të shumtë ishin ata që thanë që Jennifer Lopez ka kopjuar Beyonce, e teksa të tjerë sugjerojnë që kjo mund të jetë një lloj "homazhi" ose respekti për "Queen Bee". Dhe me shumë gjasa mund të jetë kjo e dyta pasi JLo nuk është aq amatore sa të kopjojë deri në detaje mbretëreshën e pop-it dhe të bëjë sikur nuk di asgjë ;)

 

Ditari politik

Të fundit