Flash News

POLITIKOFF

E preferuara e Lori Hoxhës është Loredana. Pse?

E preferuara e Lori Hoxhës është Loredana. Pse?

Lori Hoxha është një nga vajzat më të ndjekura shqiptare dhe një ndikuese e vërtetë e të rejave që kanë qejf modën dhe stilin. Trashëgimtarja e Tip Channel, shpesh herë ndan me fansat këshilla dhe sugjerime dhe kësaj radhe ajo ka ndarë me ndjekësit të preferuarën e saj.

Cila është vajza më me stil në showbizzin shqiptarë sipas Lorit?

Loredana!

“Ka një përpjekje në përgjithësi, megjithatë unë pëlqej vërtetë Loredanën. Nuk përpiqet shumë, por sërish duket një bombë”, është përgjigjur Lori Hoxha.

E preferuara e Lori Hoxhës është Loredana. Pse?E preferuara e Lori Hoxhës është Loredana. Pse?

Të fundit