POLITIKOFF

Ellen (Elliot) Paige flet hapur dhe publikisht: E dija që në fëmijëri që isha djalë

Ellen (Elliot) Paige flet hapur dhe publikisht: E dija që në

Aktroja Ellen Paige nuk është më femër. Ajo ka bërë një deklaratë që ka qenë e papritur për fansat dhe ka treguar hapur e publikisht sekretin e saj më të madh.

Aktorja ka treguar se në fakt është transgjinor, i cili quhet Elliot.

“Përshëndetje miq, dua të ndaj me ju se jam trans, më thërrisni me ai dhe emri im është Elliot. Ndihem me fat që po e shkruaj këtë, që kam arritur këtu. Jam mirënjohës për njerëzit që më kanë mbështetur gjatë këtij rrugëtimi. Nuk mund ta përshkruaj sesa i lumtur jam që më në fund e dashuroj veten time ashtu siç jam. Jam frymëzuar nga shumë komunitete trans,” - shkruan aktorja në postimin e saj në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @elliotpage

Të fundit