Flash News

POLITIKOFF

Elvana Gjata takoi Dua Lipën, flet me admirim për të

Elvana Gjata takoi Dua Lipën, flet me admirim për të

Elvana Gjata ka kaluar kohë me Dua Lipën dhe familjen e saj. Elvana ka treguar përmes Instagramit se ka takuar Duan dhe shkruan se sa shumë e admiron për arritjet.

Elvana Gjata takoi Dua Lipën, flet me admirim për të

Elvana e falënderoi Duan për festivalin Sunny Hill dhe tha se të gjithë shqiptarët janë krenarë me të. Po ashtu, ajo tha se Dua ka shpirt të bukur dhe shumë të madh. Elvana ka postuar foto dhe me babain e Duas, Dukagjinin.

Elvana Gjata takoi Dua Lipën, flet me admirim për të

Kujtojmë se Elvana ishte një nga të ftuarat e natës së parë në "Sunny Hill Festival" në Prishtinë. Nuk dihet ende nëse do të jetë dhe në Tiranë, por së shpejti do e kuptojmë kush do jenë të gjithë artistët që do të performojnë.  Deri më tani, dihet që Fedez, artisti i njohur italian, do të jetë në Sunny Hill në Tiranë.

Të fundit