Flash News

POLITIKOFF

Elvana Gjata po prezanton tani live albumin e saj "Çelu"

Elvana Gjata po prezanton tani live albumin e saj "Çelu"

Pas thuajse 2 vitesh shkëputjeje nga muzika, Elvana Gjata është rkthyer me një album të plotë me 7 këngë.

"Çelu" titullohet albumi i saj, i cili u publikua mbrëmë pas mesnate në Spotify e në platforma të tjera muzikore.

Ky album është punuar sërish me kantautorin Pirro Çako, të cilën e falënderoi pak me parë në Instagram përmes fjalëve të çmuara:

" Pirro i dashur...
Je nder e krenari i ketij vendi!
Burim muzike qe nuk shteron!
Nje mik i shtrenjt dhe Frymezim!
Te falenderoj nga thellesia e zemres time per cdo emocion,lot gezimi,dhe te qeshura pafund qe kam perjetuar gjate krijimit te kesaj buqete me nota shpirti !
Te dua shume"

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Ndërkohë tani, në Youtube po bëhet premiera e tyre live përmes klipeve.

Sapo ka nisur dhe mund ta shijoni në linkun e mëposhtëm:

Të fundit