POLITIKOFF

Familja Mbretërore poston foto të papublikuara më parë të Princit Philip me stërnipat

Familja Mbretërore poston foto të papublikuara më parë

Familja Mbretërore ka postuar foto të papublikuara më parë të Princir Philip me stërnipat. Në foto shihen të vegjlit e Pallatit Mbretëror bashkë me Mbretëreshën Elizabeth dhe Princin Philip.

Fotot janë shkrepur nga Dukesha e Cambridge, Kate Middleton në kështjellën Balmoral.

Po ashtu vetë çifti Kate – William kanë publikuar një foto të 2015-ës me Mbretëreshën dhe bashkëshortin e saj.

Me këto foto synohet nderimi i Princit të ndjerë që ndërroi jetë vetëm disa ditë më parë dhe me 17 prill pritet të bëhet funerali i tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Royal Family (@theroyalfamily)

Të fundit