Flash News

POLITIKOFF

Çfarë i ndodhi? Dua Lipa poston numrin e telefonit dhe ja çfarë shkruan

Çfarë i ndodhi? Dua Lipa poston numrin e telefonit dhe ja

Teksa ka vetëm pak ditë që është raportuar se u nda nga i dashuri Romain Gavras, Dua Lipa ka bërë një postim të çuditshëm në rrjetin social “X”, i njohur më parë si Twitter.

Teksa ka hedhur një “screenshoot” të numrit të telefonit që besohet të jetë i saj, këngëtarja shkruan “Text me” dhe me një emoji të puthjes.

E ndërsa shumë mendojnë se mund të bëhet fjalë për hackim, disa prej fansave që kanë tentuar ta kontaktojnë në numrin që kanë zbuluar se në fakt bëhet fjalë për një komunitet të krijuar nga Dua Lipa në aplikacionin “WhatsApp”.

“WhatsApp Communities” është një risi e aplikacionit të chat-it ku shumë artista të famshëm komunikojnë direkt me fansat e tyre.

 

Çfarë i ndodhi? Dua Lipa poston numrin e telefonit dhe ja

Të fundit