Flash News

POLITIKOFF

Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

Dashi

Ju keni një Hënë të favorshme për të cilën përpiqeni të relaksoheni dhe të lini pas edhe diskutime me partnerin tuaj. Në punë, përpiquni të shikoni përpara për të kuptuar se cila do të jetë e ardhmja juaj.

Demi

Do të jetë një ditë e mirë, pasi edhe Hëna është në anën e tuaj. Ky fakt mund t’ju bëjë të përjetoni ndonjë keqkuptim në dashuri. Mund të ketë ndonjë pengesë në punë për shkak të Marsit dhe Saturnit.

Binjakët

Do të jetë një ditë pozitive për ju falë mbërritjes së Venusit në shenjë: ka mundësi të mira gjatë rrugës, përfitoni nga kjo periudhë për të ndjekur idetë tuaja.

Gaforrja

Do të jetë ditë pozitive dhe një kohë e mirë për t’u rikuperuar në të gjitha fushat. Historitë e dashurisë që kanë lindur tani kanë perspektivë të mirë. Jeni më i qetë dhe më aktiv.

Luani

Më në fund Venusi kthehet pozitivisht dhe Hëna do të jetë në shenjën tuaj: dita duket mirë, por përpiquni të mos bëni shumë sepse mund të nervozoheni.

Virgjëresha

Do të ndiheni pak nervozë në dashuri: përpiquni të jeni më të durueshëm. Në punë duhet të mendoni për një projekt, por ju duhen shumë para: përpiquni të mendoni mirë.

Peshorja

Dashuria do të shkojë shumë mirë falë Venusit që fillon një tranzit të bukur në shenjën tuaj. Në punë, shmangni argumentet. Mundohuni të bëni kujdes me shpenzimet.

Akrepi

Do të ketë pak diskutime në dashuri, por mos u shqetësoni, këto janë çështje që do të zgjidhen së shpejti. Bëni kujdes me paratë, përpiquni të kontrolloni shpenzimet.

Shigjetari

Mundohuni të jeni më të pranishëm në dashuri dhe të përpiqeni të zgjidhni çdo keqkuptim: shmangni ndërtimin e mureve. Në punë, mos u besoni njerëzve që nuk i njihni mirë.

Bricjapi

Ju tregon se më në fund Hëna nuk është më në anën e kundërt dhe ju ndihmon në dashuri: megjithatë, përpiquni të mos i shkundni gjërat shumë. Gjithashtu në punë përpiquni të mos nervozoheni, veçanërisht nëse duhet të lidhni një marrëveshje të rëndësishme.

Ujori

Mundohuni të përdorni kujdes në dashuri edhe sepse të shtunen do të keni Hënën e kundërt. Sa i përket jetës suaj profesionale, kushtojini vëmendje shpenzimeve dhe investimeve, veçanërisht nëse kohët e fundit ka pasur pak të ardhura.

Peshqit

Ditë në të cilën do të ishte më mirë të shmangim diskutimet. Ndonjëherë është më mirë të qëndrosh indifferent. Në punë, kontaktet favorizohen, edhe nëse Venusi disonant ju fton të jeni të kujdesshëm.

Të fundit