Flash News

POLITIKOFF

FOTO/ "Shumë dashuri", Dua Lipa pozon me duart si shqiponjë dhe i tregon botës Skënderbeun

FOTO/ "Shumë dashuri", Dua Lipa pozon me duart si shqiponjë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka postuar sot në rrjetet sociale disa foto nga vizita e djeshme në Muzeun Historik dhe Etnografik të Krujës.

Në një prej fotove, Dua ka pozuar e buzëqeshur me duart në formë shqiponje te përkrenarja dhe shpata e heroit tonë kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeut. Në një foto tjetër shfqet vetë Skënderbeu me luftëtarët, ndërsa në një tjetër flamuri shqiptar.

“Shumë dashuri”, shkruan këngëtarja krahas fotove të postuara në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Të fundit