Flash News

POLITIKOFF

I përmendi të atin, Niki publikon foton me Mihal Delijorigjin dhe reagon ndaj Rezartit: Jeni dele të mediave

I përmendi të atin, Niki publikon foton me Mihal Delijorigjin dhe

Që prej puntatës së të shtunës të "Shiko kush luan" ka filluar një sherr mes aktorit të humorit Rezi Veleshnja  dhe ish-misit Niki Delijorgji.

Debati nga "Shiko kush luan" u zhvendos në rrjete sociale me deklarata në distancë, ku Niki e konsideroi "demon" Rezartin dhe e cilësonte “seksist, mizogjen, djall”.

Ndërkohë, Rezarti iu kthye duke i përmendur të atin, biznesmenin Mihal Delijorgji, pronar i fabrikës në Gërdec ku humbën jetën 26 persona në vitin 2008. Ai madje e ka konsideruar atë me probleme psikike.

Sot Niki ka kthyer pëgjigje ndaj Rezit dhe të gjithë atyre që i kanë shkruar në privat pas kësaj deklarate të aktorit të humorit.

Kleoniki i cilëson personat që i kanë sharë familjen në inbox si “dele të mediave, politikës dhe sistemit.”

I përmendi të atin, Niki publikon foton me Mihal Delijorigjin dhe

Ditari politik

Të fundit