POLITIKOFF

I shkroi një mesazh flirtues teksa ishte e dehur, Chris Evan i përgjigjet publikisht reperes

I shkroi një mesazh flirtues teksa ishte e dehur, Chris Evan i

Reperja Lizzo ka treguar përmes një video në TikTok se i kishte shkruar një mesazh flirtues, aktorit Chris Evans, në gjendje të dehur. Lizzo tregoi që mesazhin ia dërguar gjatë pasdites në orën 5:22. Reperja i kishte dërguar vetëm 3 emoji atë të erës, një lojtari dhe një topi basketbolli, për të përcjellë idenë e pëlqimit dhe interesimit.

“Mos pini dhe mos shkruani në DM”, shkroi reperja e turpëruar përkrah videos.

Por kjo histori nuk ndalet me kaq. Vetëm një ditë më vonë, aktori i kishte shkruar repers:

“Nuk ka pse të ndihesh e turpëruar për një mesazh që dërgon kur je e dehur. Vetëm Zoti e di që unë kam qenë më keq se ty me këtë aplikacion."

@lizzo

Don’t drink and DM, kids.... for legal porpoises this is a joke

♬ original sound - HI I’M TATI ????

Të fundit