Flash News

POLITIKOFF

Çiljeta Xhilaga porosit Arminën: Aman puthe i çik Doktorin se më ka marrë shumë malli

Çiljeta Xhilaga porosit Arminën: Aman puthe i çik Doktorin se

Mbrëmë në "Goca dhe Gra" ka qenë e ftuar Çiljeta Xhilaga, një nga vajzat "sex symbol" në Shqipëri. Në momentet e para, Dalina thotë se nëse ka dy njerëz që do ngelin në histori është Sali Berisha dhe Çiljeta.

"Në qoftë se janë dy njerëz që sado të kalojnë vitet edhe shekujt, do të ngelin në histori, njëri është vjehrri i Arminës (Sali Berisha) në politikë dhe e dyta Çiljeta Xhilaga në showbizz."

Në këtë moment, ndërhyn Çiljeta, e cila i drejtohet Arminës dhe i thotë:

"Aman mi puthe i çik se më ka marrë malli shumë."

Ndërkohë kjo shkaktoi të qeshura në studio, Armina i kthen përgjigjen Çiljetës:

"Do ta puth unë pa merak."

Të fundit