Flash News

POLITIKOFF

Ish-banorja e “BBV Albania 2” përfshihet në aksident: Më ndau nga vdekja…

Ish-banorja e “BBV Albania 2” përfshihet në aksident:

Ish-banorja e “Big Brother Vip Albania”, Dea Mishel është përfshirë në një aksident.

 Lajmin e ka ndarë vetë Dea, e cila në instagram tregoi me foto dy mjetet që u përplasën me njëri-tjetrin.

“Sot më ndau nga vdekja kjo makina gri ne mes. Sot jam mirënjohëse per makinën gri qe uli forcën e goditjes”, shkruan Dea.

Ish-banorja e “BBV Albania 2” përfshihet në aksident:

Në një tjetër postim, ajo ka siguruar ndjekësit se është mirë dhe i ka këshilluar të kenë kujdes me makinë.

Ish-banorja e “BBV Albania 2” përfshihet në aksident:

“U tremba shumë nga aksidenti që bëmë sot, sepse mu ngulën dy makina te dera ime, por do e kaloj me humor”, shkruan Dea.

Ish-banorja e “BBV Albania 2” përfshihet në aksident:

Të fundit