Flash News

POLITIKOFF

Ish-banorja e BBVIP pranon se është në një lidhje dashurie

Ish-banorja e BBVIP pranon se është në një lidhje dashurie

Mikela Pupa, ka kaluar një pjesë të ditës së saj duke iu përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj.

Një ndër pyetjet që ajo ka përzgjedhur për t’ju përgjigjur është nëse ka një lidhje momentalisht dhe shumë shkurt dhe qartë, Mikela ka thënë: “Po”.

Ish-banorja e BBVIP pranon se është në një lidhje dashurie

Kujtojmë se Mikela ka qenë gjithashtu pjesë e spektaklit “Përputhen”, ku krijoi miqësinë e saj me finalisten e “BBV2”, Efi Dhedhes.

Të fundit