POLITIKOFF

J Balvin baba për herë të parë

J Balvin baba për herë të parë

Këngëtari latin me famë botërore, J Balvin dhe partnerja e tij, Valentina Ferrer do të bëhen prindër për herë të parë. Ky lajm është bërë me dije nga vetë çifti në një foto bardh e zi për kopertinën e revistës "Vogue Mexico".

“Pas karantinës, unë thashë: Ky është momenti im. Jo, jo momenti im. Ky është momenti i foshnjës time,” - tha ajo.

Ndër të tjera ajo kujton gjithashtu momentin kur ia tha këtë lajm artistit:

“Ai ngriu. Ishte i lumtur, por ishte si një telefonatë nga Zoom që nuk funksionon kur nuk ka WiFi. Ai qëndroi i ngrirë. Unë i thashë personalisht, por kështu reagoi ai.”

J Balvin baba për herë të parë

Të fundit