POLITIKOFF

Kanye West nxjerr në ankand atletet që veshi në "Grammy 2008" për një shifër 'të çmendur'

Kanye West nxjerr në ankand atletet që veshi në "Grammy

Atletet që Kanye West ka veshur për herë të parë në "Grammy 2008" do të dalin në ankand për vlerën e më shumë se 1 milion dollarë.

Kanye West nxjerr në ankand atletet që veshi në "Grammy

Këto atlete mendohet se do të bëjnë histori si këpucëT sportive me çmimin më të lartë të shitur në "Sotheby's".

Kanye West nxjerr në ankand atletet që veshi në "Grammy

West ka ndikuar shumë në dizanjin dhe këpucët që mbajnë firmën e “Nike Air Yeezy 1”.

Kanye West nxjerr në ankand atletet që veshi në "Grammy

Para pak ditësh, reperi u bë zyrtarisht  personi më i pasur me ngjyrë në historinë e Shteteve të Bashkuara. Kujtojmë që reperi është baba i 4 fëmijëve me Kim Kardashian- me të cilen ndodhet në proces divorci.

 

Të fundit