Flash News

POLITIKOFF

Kim Kardashian është akoma e zhgënjyer për largimin e Regé-Jean Page nga Bridgerton

Kim Kardashian është akoma e zhgënjyer për largimin e

Pra nuk jemi të vetmit që jemi të mërzitur për largimin e  Dukës së Hastings. Kim Kardashian është po ashtu.

Ajo ka bërë disa postime në Instastory në Instagram ku tregon hapur zhgënjimin dhe shokimin e saj .

Kardashian më pas postoi një histori tjetër ku shpreheshin emocionet e saj gjatë largimit të Page nga seriali.

"Unë mund të filloj të qaj duke menduar se si Duka nuk po kthehet," shkroi Kim.

Kim Kardashian është akoma e zhgënjyer për largimin e

Kujtojmë se vetëm një muaj më parë u konfirmua lajmi se Regé-Jean Page nuk do të jetë në sezonin e dytë të serialit.

Të fundit