Flash News

POLITIKOFF

Kirurgu plastik shpjegon çfarë ka ndodhur me fytyrën e Zac Efron

Kirurgu plastik shpjegon çfarë ka ndodhur me fytyrën e Zac

Disa ditë më parë Zac Efron ishte në qendër të vëmendjes në Twitter për shkak të një ndryshimi drastik që ka pësuar fytyra e tij.

Aktori, bashkë me personazhe të tjerë të famshëm, ai ju bashkua me Bill Nye për të promovuar “Earth Day Musical”. Fansat e Zac Efron kanë nisur të aludojnë se aktori ka bërë ndërhyrje në fytyrë, sepse tani duket komplet si një tjetër njeri.

“Refuzoj të besoj se kjo është fytyra e Zac Efron… kush e bëri këtë gjë”, shkroi dikush në “Twitter” pas publikimit të videos.

Një mjek i kirurgjisë plastike, Anthony Youn ka shpjeguar se çfarë ka ndodhur realisht me fytyrën e Zac. 

“Të gjithë po flasin për Zac Efron dhe sa e çuditshme duket pamja e tij. Ai ka bërë operacion plastik për të rimodeluar nofullën? Botox? Fillers? Nuk mendoj kështu! Në fakt unë mendoj se ai ka bërë një operacion dentar, jo operacion plastik. Kjo është arsyeja pse ai është i fryrë në këto zona. Nëse keni hequr dhëmballën e pjekurisë, a jeni dukur kështu?” ­- është shprehur mjeku.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by USA’s Holistic Plastic Surgeon (@tonyyounmd)

Të fundit