Flash News

POLITIKOFF

Kjo është surpriza të cilën na e lajmëruan Luiz Ejlli dhe Elvis Pupa

Kjo është surpriza të cilën na e lajmëruan Luiz Ejlli

Luiz Ejlli dhe Elvis Pupa ishin një nga dyshet më të pëlqyera të ‘Big Brother VIP’.

Para disa ditësh ata u shfaqën për here të parë jashtë formatit bashkë. Ishte vetë Luizi ai që ndau një video me Visin, duke i treguar ndjekësve se po planifikonin diçka që s’mund ta tregonin ende.

Por, pritja ka marrë fund dhe siç u aludua surpriza e tyre është një bashkëpunim muzikor.

Këtë e ka treguar vetë Elvisi me anë të një Instastory, ku ka postuar një foto, ku duket ai gjatë një videoklipi kënge dhe ka etiketuar Luizin.

Kjo është surpriza të cilën na e lajmëruan Luiz Ejlli

Të fundit