Flash News

POLITIKOFF

Klevis Balliu bëhet baba: Biri im s'e përshkruaj me fjalë këtë takim

Klevis Balliu bëhet baba: Biri im s'e përshkruaj me fjalë

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Ballliu është bërë baba për herë të parë, por ka mbajtur sekret identitetin e nënës së djalit. 

Lajmin e ka bërë të ditur në Facebook vet Balliu  cili shprehet tejet i emocionuar dhe i lumtur.

Reagimi i Balliut:

Të dashur miq.

Sot kam vendosur të ndaj me ju lajmin më të rëndësishëm, më të lumtur të jetës time.

Sot unë dhe bashkëudhëtarja e jetës time jemi bërë prindër për herë të parë.

Plot emocione, lumturi ishte takimi me ty biri im, takim që nuk mund ta përshkruaj dot me fjalë.

Por këtë momen nuk mund të mos e ndaja me ju miqtë e mi të mirë në kohë të bukura dhe të vështira.

Zoti bekoftë çdo fëmijë dhe çdo prind të këtij vendi.

 

Të fundit