POLITIKOFF

Kuptimi i tatuazhit të 15-të të Selena Gomez

Kuptimi i tatuazhit të 15-të të Selena Gomez

Këngëtarja Selena Gomez sapo ka gdhendur tatuazhin e saj më të ri, të 15-tin në trupin e saj. Pas këtij tatuazhi fshihet një histori shumë domethënëse, i cili është realizuar nga artisti i famshëm i tatuazheve Keith Scott “Bang Bang” McCurdy.

Tatuazhi është një kryq i hollë në kockën e qafës së këngëtares dhe lidhet me besimin e saj.

Selena është shumë e dhënë pas tatuazheve që kanë shënjuar në jetën e saj dhe ka një domethënie pas tyre, përfshirë edhe datën e transplantimit të veshkës. Fjala “Rare” është një ndër tatuazhet e saj të fundit.

Kuptimi i tatuazhit të 15-të të Selena Gomez

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bang Bang Tattoo (@bangbangnyc)

Të fundit