Flash News

POLITIKOFF

Kush do të jenë dy banorët e parë të “BBV 3”?

Kush do të jenë dy banorët e parë  të “BBV

“Big Brother Vip Albania 3” do të nisë në janar të vitit që po vjen.

Deri më tani janë përfolur disa emra të personazheve që do të marrin pjesë, Roza Lati, Jul Deda, Dorina Mema. Aktualisht janë konfirmuar vetëm dy.

Sipas “Kryefjala”, Graciano Tagani dhe Endrik Beba do të jenë dy banorët e parë të “Big Brother Vip 3”.

Graciano ka marrë një ftesë për t’u bërë pjesë e spektaklit në edicionin e parë të “BBV”, të cilën e ka refuzuar. Por Graciano ka patur edhe një eksperiencë më parë në “Big Brother 5”.

Të fundit