Flash News

POLITIKOFF

Ledri Vula paralajmëron fansat për projektet e reja muzikore

Ledri Vula paralajmëron fansat për projektet e reja muzikore

Ledri nuk ka udhëtuar drejt Dubait vetëm për pushime. Sipas "Prive.al" reperi ka xhiruar videoklip në vendin luksoz dhe madje në udhëtim e shoqëroi edhe ekipi i tij, i cili kujdeset gjithmonë që gjithçka të shkojë siç duhet.

“Kena mu gjujt me hite sivjet. Po t’kallxoj!"- shkruan reperi mbi foton e postuar në Instastory.

Ledri Vula nuk ka sjellë ende ndonjë projekt muzikor për këtë vit. 

Ledri Vula paralajmëron fansat për projektet e reja muzikore

Të fundit