Flash News

POLITIKOFF

Loredana do të publikojë këngë në shqip, tregon një pjesë nga projekti i ri për fansat

Loredana do të publikojë këngë në shqip, tregon

Loredana ka prodhuar muzikë në gjermanisht dhe thuajse #do këngë e saj është në gjuhen gjermane, mirëpo më në fund ajo do të gëzojë fansat shqiptarë duke bërë muzikë në shqip.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Loredana ka zbuluar pak nga kënga e saj e re që është në gjuhën shqipe. Loredana shfaqet duke kënduar në një studio muzikore dhe siç duket kënga është gati, por nuk e dihet se kur do të publikohet.

Të fundit