Flash News

POLITIKOFF

Luiz Ejlli përfundon në polici: Është një rast që po përsëritet...

Luiz Ejlli përfundon në polici: Është një rast që

Ish-banorit të Big Brother VIP, Luiz Ejllit i kanë mbyllur sërish faqen e tij në rrjetin social Instagram.

Ai ka kallëzuar rastin në sektorin e krimit kibernetik. Luizi thotë se personi që qëndron pas kësaj është dikush që e ka inat.

" Jam te drejtoria e policisë për të bërë kallëzimin, sepse është një rast që po përsëritet dhe dikush e bën për inat.", ka thënë Luizi.

Kjo është hera e tretë që këngëtarit të njohur i mbyllin profilin e tij zyrtar në Instagram.

Të fundit