Flash News

POLITIKOFF

Luizi habit fansat: Rrahjet më të ëmbla në botë

Luizi habit fansat: Rrahjet më të ëmbla në botë

Kanë qarkulluar shpesh aludime se Kiara Tito mund të jetë shtatzënë.

Ndonëse më herët të Luizi dhe Kiara e mohuan diçka të tillë, së fundmi këngëtari ka trazuar sërish ujërat.

Në një foto të ndarë në Instagram, ku shihet pranë barkut të një gruaje shtatzënë, të aluduar si Kiara dhe ku shkruan:

“Rrahjet më të ëmbla në botë,“ shkruan Luizi.

Luizi habit fansat: Rrahjet më të ëmbla në botë

Të fundit