POLITIKOFF

Meghan dhe Harry nuk rrinë inferiorë ndaj 10-vjetorit të dasmës së William dhe Kate

Meghan dhe Harry nuk rrinë inferiorë ndaj 10-vjetorit të

Një person shumë i afërt me Princin Harry ka treguar së fundmi se Harry dhe Meghan nuk kanë  qëndruar inferiorë ndaj 10-vjetorit të martesës së Princit William dhe Kate Middleton.

Në fakt ende nuk dihet ende se çfarë i kanë shkruar por lajmi ka ardhur fill pas marrëdhënieve të tensionuara të vëllezërve, pas intervistës për Oprah.

Princi Harry ishte në Mbretërinë e Bashkuar 1 vit pasi u largua nga titujt mbretëror në funeralin e gjyshit të tij, Princit Philip.

 

Të fundit