Flash News

POLITIKOFF

Modeli i paharrueshëm i flokëve të Princeshë Dianës, ishte vendim i minutës së fundit

Modeli i paharrueshëm i flokëve të Princeshë Dianës,

Flitet gjithmonë se kur një vajzë bën  një ndryshim rrënjësor është një vendim që e marrin për të ndryshuar diçka në jetën e tyre, për të lënë pas të shkuarën apo një lidhje që ka marrë fund.

Si duket edhe Princeshë Diana - edhe pse e adhuronin në të gjithë botën - ndjesitë i kishte si çdo vajzë që lihet pas në dashuri.

Modeli i paharrueshëm i flokëve të Princeshë Dianës,

Stilisti i saj, Sam McKnight ka treguar së fundmi se ka qenë dëshirë e princeshës së ndjerë për t’i prerë flokët pasi donte të harronte gjithçka kishte kaluar që nga tradhtia e bashkëshortit të saj - Princit Charles, i cili e ka tradhtuar gjithmonë me Camillan - dhe gjithë komenteve lidhur me qëndrimin dhe mënyrën e jetesës në pallatin e shumë përfolur.

Kujtojmë se ky model flokësh u kthye menjëherë në trend në vitet ’90.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sam McKnight Personal (@sammcknight1)

Të fundit