POLITIKOFF

Monika Lubonja nuk është më bionde

Monika Lubonja nuk është më bionde

Aktorja e njohur dhe shumë e pëlqyer, Monika Lubonja, ka bërë një ndryshim në pamjen e saj. Prej disa kohësh ishim mësuar teksa e shihni bionde dhe në fakt i përshtatej dhe i shkonin kaq shumë.

Por, nuk është më bionde.

Monika Lubonja është kthyer në kokëkuqe.

"Kur të shkon mendja për ndryshim…”- shkruan Lubonja, ndërsa ka marrë shumë komplimente nga ndjekësit e saj.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Monika Lubonja (@monikalubonja)

Të fundit