Flash News

POLITIKOFF

Ndërron jetë aktori Paul Ritter

Ndërron jetë aktori Paul Ritter

Aktori Paul Ritter ka ndërruar jetë në moshën 54-vjeçare. Aktori kishte një tumor në tru dhe dje e humbi betejën.

Ky lajm është komunikuar nga persona pra tij. Agjenti i aktorit, që ka luajtur në disa filma duke përfshirë Harry Potter dhe Friday Night Dinner, ka treguar se Ritter ka ndërruar jetë në shtëpinë e tij pranë familjes, gruas dhe 2 djemve.

Ndërron jetë aktori Paul Ritter

“Me hidhërim të madh konfirmojmë që Paul Rotter është ndarë nga jeta mbrëmjen e djeshme. Ai ndërroi jetë paqësisht në shtëpinë e tij me bashkëshorten Polly dhe djemtë Frank e Noah. Ai ishte 54 vjeç dhe vuante nga një tumor në tru”, ka thënë përfaqësuesi i tij.

Ndërron jetë aktori Paul Ritter

Të fundit