Flash News

POLITIKOFF

Nëna e Luizit braktis Shqipërinë, reagimi i këngëtarit

Nëna e Luizit braktis Shqipërinë, reagimi i këngëtarit

Këngëtari i njohur, Luiz Ejlli, vijon që të jetë në qendër të vëmendjes gjatë gjithë kohës. Fansat janë kurioz që të dinë për të çdo gjë.

Këngëtari i dashur për publikun ndan herë pas here me fansat momente të ndryshme nga përditshmëria.

Nëna e Luizit braktis Shqipërinë, reagimi i këngëtarit

Ditën e sotme, Luizi ka postuar një video të bukur ku shfaqet së bashku me nënën e tij. Nga mbishkrimi në video, duket se e ëma e artistit është duke ikur nga Shqipëria për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku jeton prej vitesh.

Nëna e Luizit braktis Shqipërinë, reagimi i këngëtarit

“Mirupafshim mami”, ka shkruar Luizi në videon ku nëna e tij fillimisht shfaqet duke e ‘goditur’ dhe më pas e puth dhe e përqafon.

Të fundit