POLITIKOFF

"Nëse do të ishte gjallë, do festonte 29 vite jetë", John Travolta bën urimin e ndjerë për të birin që nuk jeton më

"Nëse do të ishte gjallë, do festonte 29 vite

Kur ishte vetëm 16-vjeç, djali i aktorit John Travolta humbi jetën. Gjithë familja ndodheshin me pushime në një ishull kur djali i aktorit pësoi një krizë, që fatkeqësisht i mori jetën. Nëse do të ishte gjallë, sot Jett do të festonte 29-vjetorin e lindjes.

Në përvjetorin e ditëlindjes së tij, aktori Travolta i ka bërë një dedikim të birit, të ndjerë dhe shumë prekës krahas fotos bardh e zi ku të dy pozonin.

“Gëzuar ditëlindjen Jetty im i bukur. Të dua!”, shkroi aktori në Instagram.  Kujtojmë se disa kohë më parë, Travolta humbi dhe të shoqen.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by John Travolta (@johntravolta)

Të fundit