POLITIKOFF

"Një dashuri e ndaluar", policia ndërhyn në emisionin e Arbana Osmanit

"Një dashuri e ndaluar", policia ndërhyn në emisionin e

Top Channel dhe Arbana Osmani kanë paralajmëruar një histori shumë të fortë në Top Channel këtë të shtune.

Përmes rrjeteve sociale është postuar promoja e puntatës që do të transmetohet pas dy ditësh dhe  nis me "Historia e një historie dashurie të ndaluar".

Djali shihet teksa dridhet dhe i propozon së dashurës me unazë në dorë, teksa vajza plot pasiguri dhe ndoshta frikë, mendohet gjatë. Në promo shihet dhe ndërhyrja e policisë teksa në prapaskenë britma dhe zëra me siguri nga familjarët e vajzës.

"Këtë të shtunë në @duatetebejtelumtur.tch Një histori e ndaluar dashurie e vendos vajzën përballë një zgjedhjeje shumë të vështirë. Cili do të jetë vendimi i saj?"- shkruhet krahas videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dua të të bëj të lumtur (@duatetebejtelumtur.tch)

Të fundit