Flash News

POLITIKOFF

Një këngë e fuqishme, Bebe Rexha publikon klipin e saj të ri

Një këngë e fuqishme, Bebe Rexha publikon klipin e saj të ri

Bebe Rexha sapo ka publikuar këngën e saj të re "Sabotage" e cila është adhurim që me dëgjim të parë.

"Kjo këngë do të thotë bota për mua “Sabotage” sapo doli, shpresoj ta shijoni”, ka shkruar Bebe krahas postimit në Instagram. Për këtë projekt muzikor Bebe ka bashkëpunuar me Christian Breslauer, Mike Breslauer dhe Yella.

Ndërkohë me 7 maj, Bebe do të publikojë albumin e saj të ri me titull “Better Mistakes”.

Të fundit