Flash News

POLITIKOFF

Sulmohet dhe ofendohet në rrjetet sociale, Granit Xhaka: Ç`faj kanë gruaja dhe vajza ime

Sulmohet dhe ofendohet në rrjetet sociale, Granit Xhaka: Ç`faj

Granit Xhaka është duke u sulmuar në rrjetet sociale njësoj si shumë futbollistë të tjerë të "Premier Ligës".

Sulmohet dhe ofendohet në rrjetet sociale, Granit Xhaka: Ç`faj

Së fundmi për një nga mediat e huaja, mesfushori i Arsenalit thotë se tifozët e mërzitur kanë shkuar deri aty sa i kanë sharë dhe gruan, vajzën dhe familjen.

“Jam unë ai që luaj në fushë, nuk ka asnjë lidhje me këtë, gruaja, fëmija apo familja ime. Nëse doni të kritikoni dhe të shani, bëjeni me mua, jo me familjen time. Do të doja t’i takoja këta njerëz, të ulesha me ta dhe t’i pyesja: “Pse po i shkruani këto gjëra?” Sigurisht, ju mund të kritikoni dhe të thoni gjithçka që dëshironi për futbollin, por jo për individin ose familjen. Unë nuk i shoh ata si miq të klubit tim.

Tifozët e mbështesin skuadrën në fitore dhe në humbje. Ne kemi probleme është vetëm nëse humbim. Nuk është problem kur fiton,"- ka thënë Xhaka.

Sulmohet dhe ofendohet në rrjetet sociale, Granit Xhaka: Ç`fajSulmohet dhe ofendohet në rrjetet sociale, Granit Xhaka: Ç`faj

Të fundit