Flash News

POLITIKOFF

Olta Gixhari pjesë e ‘Dancing With the Stars’?

Olta Gixhari pjesë e ‘Dancing With the Stars’?

Dita-ditës po zbulohet konkurrentët dhe antarët e jurisë së “Dancing with the Stars”.

Së fundi në media po qarkun edhe emri i Olta Goxharit si pjesë e jurisë së edicionit të dytë. Me Oltën plotësohet kështu edhe katërshja e jurisë duke filluar me Ilir Shaqirin që do të jetë kryetar i jurisë, Valbona Selimllari si dhe balerina Lori Hoxha.

Më parë aktorja e njohur ka qenë edhe pjesë e jurisë së programit “Your Face Sounds Familiar”, ku u vu re se kishte shumë batutë e humor.

Të fundit