POLITIKOFF

Pasi u largua, Chrissy Teigen rikthehet në Twitter: Është e tmerrshme të heshtësh veten sepse duan të tjerët

Pasi u largua, Chrissy Teigen rikthehet në Twitter: Është e

Disa javë më parë, Chrissy Teigen vendosi të largohej nga Twitter - aty ku ajo ishte më aktive se askund tjetër dhe shumë e komentuar e ndjekur dhe vërtetë argëtuese. Ndjekësit e donin dhe rrjedhimisht u mërzitën kur ajo vendosi të largohej nga ky rrjet social.

Por, Chrissy është kthyer.

“Duket e tmerrshme të heshtësh veten tënde dhe gjithashtu mos të shijosh mendimet e zakonshme në ditë, por dhe të humbësh rreth 2000 miq përnjëherësh”, ka shkruar Chrissy në një status në ‘Twitter’, duke njoftuar kështu se është rikthyer sërish.

Të fundit