Flash News

POLITIKOFF

Pavarësisht lajmeve për Meghan dhe Harry-n, Mbretëresha shfaqet e qeshur për Pashkë

Pavarësisht lajmeve për Meghan dhe Harry-n, Mbretëresha shfaqet e

Prej disa javësh, mediat gëlojnë me intervistën e famshme të Meghan Markle dhe ish-Princit Harry.

Deklaratat e tyre diskutohen ådo ditë, sidomos në shtypin britanik dhe po bëhet çmos që të hidhen poshtë dhe t`i nxjerrin blof ish-çiftin mbretëror.

Megjithëse Mbretëresha nuk ka bërë asnjë reagim për këtë, përveç deklaratës për shtyp ku tha që do hetohet nëse i është bërë diskriminim racor Meghan-it, ajo është shfaqur e lumtur sot për Pashkë, bashkë me të birin, Princin Charles.

Pallati Buckingam është duke ju kthyer traditës së Pashkëve, duke ndarë dy foto të Mbretëreshës Elizabeth dhe Princ Charles  të cilët po shijonin një shëtitje në ajrin e pastër të oborrit mbretëror. Kaq të qeshur nuk e kemi parë prej kohësh Mbretëreshën, e cila ruan një imazh strikt dhe të përpiktë në çdo dalje publike.

“Fundjava e Pashkëve”, shkruhej krah fotove që bënë xhiron e rrjetit në ‘Twitter’.

Të fundit