Flash News

POLITIKOFF

Për’puthen/ Kush është “vajza e skandaleve” që i zë vendin Bora Zemanit?

Për’puthen/ Kush është “vajza e skandaleve”

Për’puthen nis sezonin e ri, dhe këtë herë, nuk do të jetë prezantuese Bora Zemani.

Top Channel bën me dije se programi do të moderohet nga Megi Pojani, e njohur si “vajza e skandaleve”, për shkak të “bëmave” të saj.

Kujtojmë që Megi në Top Channel ka prezantuar Big Brother Fan Club si dhe ka qenë konkurrente në programin e kërcimit “Dancing With The Stars”.

Për’puthen/ Kush është “vajza e skandaleve”

Të fundit